Nápoj z červené řepy vás postaví na nohy nejen když jste nemocní

Share

koktejl-z-cervene-repyLidé konzumují tento nápoj celá staletí. Je doporučován pro lidi, kteří bojují s rakovinou. Tento domácí lék vám pomůže zvýšit energetickou hladinu, zlepší funkci imunitního systému a rozproudí krevní oběh.

Jeho příprava vám zabere jen pár minut a je složena z volně dostupných ingrediencí. Jedinou nevýhodou je, že tento nápoj není příliš chutný. Výsledky jsou však úžasné a rozhodně to stojí za to.

Zázračný energetický nápoj, který si vyrobíte doma

Tento zázračný elixír je složen z červené řepy a mrkve. Pokud se vám zvedá žaludek, jen při pomyšlení na mix těchto dvou složek, nejste sami.

Lidé i přes nechuť, používají tento nápoj několik stovek let. V poslední době se doporučuje lidem, kteří trpí rakovinou a jsou na chemoterapii.

Složení nápoje bojuje proti všem následkům konvenční metody léčení a ulevuje od nepříjemností spojených z chemoterapií. Přestože tento nápoj nechutná lahodně, výsledky jsou úžasné.

Pozitivní účinky mrkve a červené řepy vás doslova zvednou na nohy. Nemusíte být ani nemocní, ale pokud se cítíte vyčerpaní, bez energie a máte depresi, je na čase začít přemýšlet nad užíváním tohoto nápoje. Jeho příprava je velmi snadná.

Nápoj z červené řepy a mrkve

Ingredience

  • 1 kg červené řepy
  • 1 citron
  • ½ kg mrkve
  • 3 pomeranče
  • 3 jablka
  • 1 kg medu

Postup:

Vyčistěte všechny ingredience od nečistot, oloupejte, nakrájejte a vložte do mixéru. Mixujte až do doby, než získáte homogenní směs.

Jakmile jste hotoví, nalijte šťávu do láhve nebo sklenice a dejte chladit.

Neskladujte nápoj v plastových lahvích, které jsou plné toxinů. Používejte nerezové nebo skleněné lahve.

Jak konzumovat koktejl z červené řepy a mrkve

Nejlepší výsledky získáte, když budete pít půl sklenice šťávy každé ráno na lačný žaludek. Pozitivní výsledky se dostaví během deseti dní. Uvidíte, jak se budete cítit skvěle a plní energie.


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/%C4%8Cas-na-zdrav%C3%A9-j%C3%ADdlo-781272338669834/” connections=”show” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

Zdroj: Naturalhealingmagazine.com

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share