Dietní nápoj Dr. Oze. Hubnete ve dne i v noci

Share

grep-dietaPřibírání na váze je tak snadné, ovšem hubnutí, to už je úplně jiný příběh. To jistě víme všichni, že ano?

Asi každý někdy držel nějakou tu dietu, sestavoval si stravovací plány, různě cvičil, hledal zdravé recepty a stále nic. Nic vám nepomáhá? Pak byste měli vyzkoušet tento tajný recept. Slavný doktor Oz prozradil tento jedinečný recept na zdravý nápoj.

Přírodní a zdravý nápoj

Jde o nápoj, který je nadopován přírodními ingrediencemi a budete-li jej pít pravidelně, pak budete spalovat tuky po celý den i noc, a to zvláště, když spíte.

Slavný lékař se díky zveřejnění tohoto receptu dostal do mnoha problémů, a to zejména s průmyslovým odvětvím. Jde totiž o domácí recept.

Sestavíte si jej z produktů, které jsou běžně k dostání a jsou levné. Domácí lék je velmi jednoduchý a snadno jej připravíte. Postupujte podle pokynů a neuděláte chybu.

Ingredience:

  • 1 šálek grapefruitového džusu
  • 2 lžičky jablečného octa
  • 1 lžička medu

Postup:

Všechny ingredience smíchejte dohromady a vznikne zázračný hubnoucí nápoj. Ten vždy konzumujte zhruba půl hodinky před každým jídlem.

Budete se divit, jaké výsledky se dostaví. Tento úžasný nápoj vám pomůže zhubnout mnohem rychleji. Vyzkoušejte tento recept a uvidíte sami!


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/%C4%8Cas-na-zdrav%C3%A9-j%C3%ADdlo-781272338669834/” connections=”show” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

Zdroj: Naturalhealingmagazine.com

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. 27.2.2021

    […] čerstvou šťávu z 1/2 grapefruitu […]

  2. 22.11.2022

    […] Dietní nápoj Dr. Oze. Hubnete ve dne i v noci  […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share