Celerový džus pro rychlý detox ledvin, ochranu srdce a uzdravení kloubů

Share

Celerove smoothieDetoxikace těla nespočívá pouze v čištění jater, ale je také třeba pročistit tkáně, ve kterých se hromadí kyseliny a těžké kovy.

Kromě toho je třeba při detoxu zaměřit i na ledviny, které filtrují krev a také na srdce, plíce a klouby.

Následující přírodní šťáva očistí celý organismus během pár hodin.

Tropický celerový detox džus

Tento lahodný nápoj urychlí váš metabolismus, pročistí ledviny a tělo celkově. Je také bohatý na vlákninu, která napomáhá játrech zbavit se nadbytečného odpadu a nebezpečných toxinů.

Složení

Pro přípravu tohoto smoothie budete potřebovat následující suroviny:

  • 3 velké kusy řapíkatého celeru
  • 2 plátky ananasu
  • 3 větvičky petrželky

Způsob přípravy


1. Opláchněte ananas a nakrájejte ho.

2. Stejně si opláchněte celer a petrželku a nadrobno nakrájejte.

3. Přidejte trochu vody a rozmíchejte v mixéru. Mixujte na požadovanou konzistenci.

Použití

Pohár tohoto nápoje byste měli konzumovat dvakrát denně – ráno a večer, po dobu jednoho týdne. Pokud chcete, můžete přidat 2 lžíce ovsa, hrst mandlí a konzumovat to jako jedno zdravé jídlo denně.

Jak smoothie funguje

Celer je velmi prospěšný, neboť čistí střeva. Vysoký obsah antioxidantů, jako jsou qercetín (quercetin) a fenolických kyselin (phenolic acids), brání oxidačnímu stresu a zánětům.

Celer je také účinný v léčbě bolesti kloubů, vysokého krevního tlaku, rakoviny a poruch nervového systému. Kromě toho, obsahuje velmi málo kalorií. Druhou přísadou je ananas, který má nízký obsah draslíku, takže je důležitý při léčbě chronického onemocnění ledvin.

Je významný i při snižování otoku trávicího traktu a pomáhá i v případě osteoartritidy. Obsahuje vitamín C, mangan, měď, thiamin, vitaminy skupiny B a bromelain, který bojuje proti rakovině. Navíc eliminuje silnou chuť petržele.

Petržel je svým obsahem léčivý. Jde o silné diuretikum, které je velkým přínosem v léčbě edému, infekce močových cest a ledvinových kamenů. Také pomáhá v prevenci anémie, vysokého krevního tlaku a osteoartritidy. Přesto by ho neměly užívat těhotné ženy, protože může vyvolat až potrat.


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/%C4%8Cas-na-zdrav%C3%A9-j%C3%ADdlo-781272338669834/” connections=”show” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

 

Zdroj: 3-Ingredient Celery Juice To Quickly Detox Your Kidneys, Protect Your Heart And Heal Your Joints

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Jen by me zajímalo zda může konzumovat ten kdo má cukrovku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share