3 jednoduché koktejly, které vám pomohou s trávením

Share

napoje na traveniBěhem letních dní si člověk dopřává více dobrot, než obvykle. To může vést k zažívacím problémům, které způsobují nezdravá a tučná jídla.

Pokud často trpíte na špatné zažívání, nemusíte zoufat. Máme pro vás řešení. V tomto článku vám ukážeme, jak vyřešit potíže s trávením.


Níže uvedené recepty, vás zbaví příznaků za pouhých 30 minut.

Správné trávení je důležité pro lidský organismus

Všichni víme, jaké rozhodující funkce má trávicí soustava. Zbavuje tělo všech škodlivých látek a odpadu, které nepotřebujeme. Je tedy velmi důležité, aby náš trávicí trakt byl plně funkční.

Recepty, které zrychlí vás metabolismus a urychlí trávení.

Recept číslo 1:

Každé ráno na lačno nebo během několika hodin po prvním jídle, vypijte 2 lžíce olivového oleje s trochou citrónové šťávy.

Tato zdravá směs aktivuje váš metabolismus a urychlí trávení.

Recept číslo 2:

Vymačkejte dva bio citróny do sklenice s vodou a tu vypijte. Látky obsažené v citrónu nastartují zažívací procesy a urychlí trávení.

Recept číslo 3:

Smíchejte jednu lžičku jedlé sody se sklenicí vlažné vody. Jedlá soda uklidní rozbouřený žaludek a pálení žáhy. Tento způsob však není vhodný pro lidi, kteří mají žaludeční vředy.

Do svého jídelníčku také zařaďte více syrové zeleniny a ovoce. To samé platí pro celozrnné obiloviny, které by neměly chybět na vašem talíři.

Dostatečný příjem tekutin napomáhá lepšímu zažívání díky vyplavování toxinů.

Související 


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”https://www.facebook.com/%C4%8Cas-na-zdrav%C3%A9-j%C3%ADdlo-781272338669834/” connections=”show” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

Zdroj

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share