Ledviny si můžete vyléčit i bez chemie. Zapoměňte na léky, pomůže vám jedna zdravá věc

Share

Určitě jste se již setkali s produktem nazvaným jáhly. Jedná se o chutnou a užitečnou obilninu získávanou loupáním  prosa. Je zdrojem vitamínů, mikroprvků a velkého množství aminokyselin.

Jáhly je také zdrojem pomalých sacharidů, které poskytují dlouhý pocit nasycení, což je při dietě poměrně dost důležité.

Obsahuje:

  • Leucin a histidin: zlepšuje stav pojivových tkání
  • Fosfor – reguluje metabolické procesy v kostech
  • Draslík – zlepšuje kardiovaskulární systém
  • Železo – určuje obsah hemoglobinu a nasycení tkání kyslíkem
  • Mangan – podílí se na všech metabolických procesech, zlepšuje metabolismus
  • Vitamín B – odpovídá za stav vlasů, pokožky a také nervový systém
  • Kyselina listová – důležitá součást normálního fungování nervového systému

Není divu, že některé z nás babičky nejednou nutily jíst jáhlovou kaši a dnes jim za to můžeme děkovat. Podívejte se i vy, jak si můžete vyléčit ledviny pomocí této úžasné suroviny.

Recept 1

Pohár jáhel (250 ml) promyjte teplou vodou, vysypte do třílitrové nádoby a zalijte vroucí vodou. Nechte vylouhovat při pokojové teplotě a přikryjte něčím teplým. Následující den ve vodě uvidíte bílou suspenzi – to je vaše medicína.

Tuto tekutinu pijte v jakémkoliv množství a kdykoliv budete chtít. Když se vám dojde, opět jáhly zalijte vroucí vodou. Můžete to pít, dokud se chuť nezmění. Pak si vezměte novou dávku jáhel.

Tento nápoj dokonale pomáhá ledvinám a celému močovému systému: čistí ledviny, odstraňuje písek, kámen, pomáhá při ženských chorobách a cystitidě.

Recept 2

Druhý recept je účinný při zánětu ledvin. Nasypte si jáhly do poloviny 3-litrové nádoby, následně do ní nalijte vařící vodu, důkladně promíchejte, přikryjte a nechte 1 den odstát.

Celou tekutinu slijte do samostatné misky nebo nádoby. Odvar užívejte následovně: první den – 1 PL každou hodinu, druhý den – 3 lžíce každou hodinu a zbylé dny – 125 ml před jídlem.

Je dobré, pokud tuto metodu budete kombinovat s diuretickými čajovými směsmi.

Recept 3

Třetí způsob nejen že čistí ledviny, ale také snižuje vysoký krevní tlak a posiluje kostní tkáň. Nechte si jáhly naklíčit – zlehka zrníčka pokropte vodou a čekejte, dokud nezačnou klíčit výhonky.

Trvá to několik dní. Potom vyklíčené zrna omyjte a osušte. Můžete je jíst jako kaši na vodě. Namísto oleje, soli a cukru si k ním dáte brusinky. Tento pokrm je pro vaše ledviny skutečná medicína. Výsledkem bude jejich pročištění, odstranění zánětu a celková očista těla.

Léčba jáhlami se doporučuje pod dohledem lékaře. Koneckonců, samoléčba často vede ke zhoršení problému. V případě močových kamenů je použití jáhel povoleno pouze pro malé kameny.

Kontraindikace

Narušená funkce cév a zejména zácpa
Přítomnost peptického vředu žaludku a dvanáctníku
Onemocnění štítné žlázy – existuje názor, že jáhly zabraňují absorbovat jód
Ledvinové kameny vytvořené z fosfátů a oxalátů
Kameny velkých rozměrů

Věříme, že od nynějška ho zařadíte do vašich stravovacích návyků a problémy s ledvinami se stanou minulostí!

Související 


Zdroj: Почки можно вылечить без химии — пшеном! Не спеши покупать дорогие лекарства…

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share