Kubánští lékaři o bramborové šťávě: Pomáhá proti rakovině, srdečním chorobám, cukrovce a zabraňuje poškození jater

Share

Lékaři z Kuby se dušují, že bramborová šťáva je silnější a účinnější, než většina léků dnešní doby.

Léčí mnoho chorob s lehčími a vážnějšími zdravotními problémy. Pomáhá diabetikům, osobám s onemocněním jater a srdce včetně rakoviny.

Bramborová šťáva

Účinná složka syrové bramborové šťávy je známá již po staletí. Používali jí již naši předci jako přírodní prostředek léčby na různé neduhy. Ovšem mnoho lidí si dodnes myslí, že syrové brambory nejsou vhodné pro lidskou konzumaci, my vás přesvědčíme o opaku.

Pravdou je,  že brambory se těší dostatečnému množství zdravotních účinků na lidské tělo. Nezapomeňte je však zbavit slupky a klíčků. Klíčky působí spíše jako jed, čehož byste si měli být vědomi.

Co zjistily výzkumy


Slavný doktor John Lesindzer a jeho kolega Dr. John Tucakov společně provedli výzkum se zaměřením na zdravotní výhody syrových brambor. Zjistili, že jejich šťáva je složena ze samých zdravých živin a poskytuje tak prospěšné látky.

Podle Johna Lesindzera je bramborová šťáva nejlepším přírodním lékem na bolesti žaludeční sliznice – na civilizační problém této doby.

Jak bramborovou šťávu užívat

John Lesindzera prohlašuje, že pokud smícháte jednu polévkovou lžíci čerstvé bramborové šťávy s trochou vody, vytvoříte si právě onu nejsilnější a nejlepší šťávu na kdejaká onemocnění i na rakovinu.

V rámci postupu se doporučuje pít tento mix vždy půl hodiny před jídlem. Případné stupňování dávek si korigujte sami podle potřeby.

Související 


Zdroj: CUBAN DOCTORS CLAIM THAT THIS JUICE KILLS CANCER CELLS, TREAT DIABETES, AND PREVENTS LIVER AND HEART DISEASES!

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share