Dýně na vysoký cholesterol, cukr a triglyceridy

Share

Dýně na vysoký cholesterol, cukr a triglyceridySice máme léto v plném proudu, ale podzim a čas dýní tady bude ani se nenadějeme. Dnes Vám přinášíme recept na nápoj z dýně, který má mnoho účinků s pozitivním přínosem pro Vaše zdraví.

Jak přírodně snížit cholesterol, cukr, tuky a triglyceridy v krvi?

Každý týden po dobu 4 týdnů si kupte v obchodě čerstvou oranžovou dýni. Každý den z ní odkrojte 100 až 120 gramový kousek a zbytek držte uskladněn v lednici.

Z vyříznutého kousku oloupejte slupku, nakrájejte ho na menší kousky, ty vložte syrové do jejich mixéru, přidejte trocha vody a dobře to rozmixujte, dokud nezískáte hladkou homogenní směs.

Pijte tento vitamínový nápoj 15 až 20 minut každý den před snídaní.

Určitě dělejte tuto kúru pravidelně každý den po dobu jednoho měsíce, případně tehdy, když potřebujete snížit hladinu krevního cholesterolu.

Na co nesmíme zapomenout?

Nejlepší věcí na této kúře je, že ji máte zcela pod kontrolou. Nezapomeňte však vždy před jejím zahájením a po jejím skončení si jít dát udělat krevní testy, abyste si uměli změřit její účinnost.

Jak dýně léčí?

Pomocí chemické analýzy se v dýni našli látky, které odstraňují špatný LDL cholesterol z cév a z těla ho vyplavují prostřednictvím moči. Výsledkem toho se pak člověk cítí mnohem lépe, je plný energie.


Doufáme, že vám tento článek přijde na užitek, a že se s ním podělíte se svými přáteli a známými. Oni lze také potřebují pomoci s cholesterolem, cukrem či triglyceridy v krvi.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share